MÁME VOLNÉ MÍSTO!

Jsme prestižní realitní kancelář se sídlem v centru Prahy 1 tvořená týmem profesně zkušených odborníků na poli exkluzivních realit. Poskytujeme špičkový servis v oblasti nákupu, prodeje či pronájmu jak rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí u nás i v zahraničí. Od roku 2008 jsme zrealizovali více než 3 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Zaměřujeme se na vyhledávání těch nejvybranějších příležitostí. Daří se nám to díky dlouhodobému překonávaní očekávání našich klientů a hluboké znalosti realitního trhu.

Do našeho skvělého týmu aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici SENIOR COMMERCIAL SALES SPECIALIST.

Pokud pro nás chcete pracovat, neváhejte nám zaslat své CV na e-mail info@luxent.cz
Těšíme se na vás!

SENIOR COMMERCIAL SALES SPECIALIST

Jste otevřeni obchodní pozici s přesahem do projektového řízení a máte s prodejem komerčních nemovitostí zkušenosti? Nabízíme vám možnost podílet se na zajímavých projektech v prémiovém segmentu a rozvíjet platformu Luxent Commercial.

Popis zodpovědnosti a náplň práce:

  • Prodej komerčních nemovitostí
    • obchodní jednotky pro maloobchod
    • budovy a plochy pro výrobu, skladování či logistiku
    • hotely, penziony
    • restaurace, bary, kavárny
    • pozemky pro residenční/komerční development
    • projekty a investiční nemovitostní příležitosti
  • Aktivní vyhledávání a náběr komerčních nemovitostí
  • Jednání s klienty, zájemci, nájemci
  • Zajištění zpracování právního servisu
  • Spolupráce na zajištění souvisejícího marketingu a podpory nemovitosti
  • Správa a vedení databáze klientů

Znalosti a dovednosti, které očekáváme:

  • Prokazatelná praxe, zkušenosti a výsledky s prodejem komerčních nemovitostí
  • Splnění požadavků zákona ohledně realitního zprostředkování
  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Plynulá znalost českého a anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Dynamická osobnost s vášní pro úspěšný obchod a dosahování vysokých cílů a zisků
  • Organizační schopnosti, pracovní nasazení, diskrétnost, samostatnost
  • Reprezentativní vystupování, vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Ochota dlouhodobě se profesně rozvíjet a rychle se orientovat v nových situacích a změnách na trhu
  • Vlastní iniciativa, samostatnost, časová flexibilita

Kromě možnosti spolupráce s týmem profesionálů vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení a možnost osobního růstu
  • podílení se na růstu ambiciózní realitní skupiny
  • spolupráci v režimu OSVČ
  • mladý a velmi přátelský kolektiv
  • moderní a příjemné pracoviště na Praze 1

Kdy se na vás těšíme?

Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.