Naši partneři

Vybíráme pro vás to nejlepší

Perfektní domov - to není jen dechberoucí exteriér a překrásné místnosti uvnitř. Perfektní domov tvoří i ten nejmenší detail. Proto jsme se obklopili prestižními značkami, které patří k naprosté světové špičce. Spolu s nimi jsme schopni zajistit to nejlepší pro vaše nové bydlení, od nadstandardních služeb po prémiové vybavení.

Do vašeho nového domova tak dovedeme pověsit lustr Preciosa nebo instalovat audio a video techniku od VOIX. Buďte nároční, jde přeci jen o místo pro život.

Od roku 2008 jsme zrealizovali více než 3 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Od útulných malých bytů až po romantické zámky. Pokud potřebujte s čímkoliv poradit napište nám. Rádi vám pomůžeme.

SVĚŘENSKÉ FONDY A TRUSTY

trusty.cz

Společnost Svěřenské fondy a trusty zakládá svěřenské fondy na míru. Tým odborníků absorbuje jak dlouholeté zahraniční zkušenosti, tak zkušenosti z českého prostředí, kdy od roku 2014 funguje tento právní nástroj na českém trhu k ochraně a zabezpečení majetku, ať již nemovitostí před podnikatelskými nebo jinými riziky, či při předcházení dědickým sporům nebo předávání firem dalším generacím.

Navrhuje jak české struktury (včetně nadačních fondů), tak zahraniční trusty.

Tým se stará nejen o založení, ale také o následnou administraci pro svěřenské správce, máte tak
možnost využívat jejích služeb po celou dobu existence Vašeho fondu.

trusty.cz
trusty.cz

ARTEFIN

Artefin si klade za cíl rozptýlit veškeré obavy z nákupu uměleckého díla a cestu k jeho pořízení co nejvíc zjednodušit. Pro své klienty vybudoval světově unikátní artHUB, který nabízí Galerii a showroom, kde si můžete na ploše 460 m² vybrat z více než 800 uměleckých děl různých autorů, poradenství pro budování uměleckých sbírek, investiční fond, plně zabezpečený depozitář pro uskladnění umění, specializovanou transportní službu, všechny druhy balení, včetně vlastní výroby klimastabilních beden.

V Artefinu věří, že touto cestou lze zpřístupnit svět současného umění komukoliv, kdo uvažuje o jeho koupi ať už jako o dobré investici, nebo jen pro radost. Přesvědčí vás, že umění není jen pro bohaté nebo vyvolené, a cesta k pořízení kvalitního originálu může být mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá.

artefin.cz

MOSS4LIFE

moss4life.cz

Společnost Moss4Life se specializuje na interiérové instalace za použití stabilizovaných mechů a rostlin nejvyšší kvality. Pracují pouze s biologicky odbouratelným materiálem, který pochází z ekologického zemědělství. Konzervovaný mech a rostliny nevyžadují vodu ani světlo a jsou tak stylovým oživením domova, pracoviště nebo komerčních prostor. Využití těchto bezúdržbových přírodních prvků je opravdu široké.

Zajímavým inovativním a funkčním způsobem využití jsou i možnosti akustického řešení, což je ideální například pro zasedací místnosti, kanceláře, hudební studia, domácí kinosály a všude tam, kde je potřeba řešit akustiku a odrážející se zvuk.

moss4life.cz
moss4life.cz


VALEN&MASAR

Společnost Valen&Masar bezmezně věří dřevu – dosud nepřekonanému přírodnímu materiálu všech dob. Valen&Masar dodává a realizuje zakázkové dřevěné podlahy, které vznikají v rukou nejlepších mistrů podlahářů z celého světa. Díky nabytým znalostem a spolupráci s těmi největšími odborníky dokáží vytvořit nadčasové dílo, které beze slov vypráví váš osobitý příběh. Dřevěné podlahy rezonují s vašimi hodnotami, reflektující vaše ideály a jsou hřejivým odrazem toho, co si přejete.

Objevte svoji vysněnou podlahu v showroomu Valen&Masar: Korunní 51, Praha – Vinohrady.

valenmasar.cz

ITALIER

Italier.cz

Více než jen nábytek, i tak by se dala jednoduše popsat firma Italier. Naším cílem je zdobit české interiéry v italském duchu, a to se nám již od roku 2015 daří.
Prioritou pro nás vždy byl a nadále zůstává proklientský servis a individuální přístup. Díky tomu jsme schopni maximálně plnit potřeby klientů.
Dovážíme kvalitní italský designový nábytek prestižních značek a specializujeme se na zámecký styl, jenž je naší významnou doménou. Poskytujeme i služby v rámci interiérů na klíč, jejichž oblíbenost každoročně narůstá.

Zadejte kód LUXENT10 v košíku a získejte slevu 10%.

italier.cz
Italier.cz

LOXONE

Skutečně pohodlné bydlení. Loxone přináší systém inteligentní automatizace, jenž usnadňuje a zefektivňuje chod domu či bytu. Domácí technologie od osvětlení a stínění, přes vytápění, až po audio a mnohé další ovládá maximálně sám. Obyvateli tím ušetří 50 000 rutinních úkonů ročně. Využívá potenciál úspor, přitom zachovává bezpečí a respektuje soukromí.

Systém je každý den prověřován ve více než 175 000 instalacích po celém světě. Loxone vznikl v roce 2009 v Horním Rakousku a propracoval se na lídra trhu v oblasti automatizace budov. Vrací lidem čas, který by jinak trávili ovládáním technologií.

loxone.com

FHS EXCLUSIVE AGENTS

Agentura FHS Exclusive Agents, aktuálně expandující na zahraniční trhy, je na českém trhu ojedinělým projektem, který poskytuje profesionálním sportovcům consigliere službu (nikoli službu fotbalových agentů, kterými nejsou a které považují za partnery a ne konkurenci).

Chlapi, co za projektem stojí, využívají k plnění klientských požadavků rozsáhlou síť kontaktů a partnerů ve všech možných oblastech. Mezi jejich klienty patří např. reprezentanti Tomáš Holeš a Aleš Matějů. 

exclusive-agents.com

EXCLUSIVE TOURS

Ruku v ruce s luxusními nemovitostmi jdou i výjimečné zážitky a krásné resorty. V čem je Exclusive Tours jiná než ostatní cestovní kanceláře? Bude se vám věnovat naplno a zcela individuálně, vytvoří a zorganizuje vám dovolenou míru dle vašich přání a představ. Bude vaším průvodcem a osobním cestovním asistentem, který podá pomocnou ruku, kdykoli bude potřeba a zajistí, aby vše proběhlo hladce pro ten nejkrásnější zážitek z cest.

Při prvním zájezdu dostanete milou pozornost v podobě odvozu na letiště a plně privátního VIP odbavení.

exclusivetours.com

ELITE BATH + KITCHEN

Společnost Elite Bath patří již řadu let mezi naprostou špičku v segmentu prémiových koupelnových řešení. V roce 2018 získali zastoupení německých luxusních kuchyní Bulthaup pro český trh, a nyní tak mohou svým náročným klientům nabídnout opravdu komplexní řešení pro realizaci jejich projektů.

Vyžadujete-li nejvyšší kvalitu, design, estetiku a propracovanost v každém detailu, jsou těmi pravými partnery. Navštívit je můžete v Pražských showroomech na Rohanském nábřeží 7, budova River Diamond a Rohanském nábřeží 15, budova Rohan Business Center.

elitebathkitchen.cz

ADC studio

ADC studio je kreativní marketingová agentura.  Již od roku 2002 vytváří profesionální marketingovou podporu pro vaše projekty. Díky jejich specializaci jsou téměř všechny zakázky produkovány v rámci firmy. Pracují v týmu a díky tomu klientům šetří náklady a zvyšují efektivitu.

adcstudio.cz

Preciosa Lightning

Jedny z nejkrásnějších skleněných lustrů, které dnes zdobí velké historické paláce, muzea, prvorepubliková vily, operní domy a hotely na celém světě, pocházejí z Křišťálového údolí v severních Čechách.

Firma Preciosa Lighting, která přímo navazuje na sklářskou tradici, stále pokračuje ve výrobě klasických svítidel a broušených skleněných ověsů, úspěšně ale rozvíjí i výrobu moderních dekorativních svítidel a realizuje designové osvětlení i náročné atypické zakázky s využitím nejmodernějších technologií.

preciosa.com

VOIX

VOIX nabízí zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Najdete zde přes 20 prémiových značek, mezi ty nejznámější patří Kharma, Gato Audio či Dan D'Agostino.

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku exkluzivních značek. Zákazníci si zde mohou kromě širokého výběru zboží vychutnat i hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech či relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom není jen královstvím audiotechniky, ale i designu a umění.

voix.cz

Studio Nika

Studio Nika přináší již 25 let výjimečné interiéry a špičkový design světových výrobců. Specializuje se na individuální řešení především privátních interiérů pro klienty, kteří hledají něco výjimečného a chtějí své plány realizovat.

Budují dlouhodobé vztahy, upřednostňují kvalitu před kvantitou a umí svým klientům naslouchat. Zajistí pro vás kompletní návrhy a realizace i podle těch nejnáročnějších přání pro váš vysněný domov.

“Každý prostor má svůj skrytý potenciál, pomůžeme vám ho najít.”

studionika.cz

24SAFE

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají klienti své cennosti vždy k dispozici.

Ve rámci spolupráce s 24SAFE obdrží každý z našich klientů, který úspěšně uzavře Kupní smlouvu na některou z námi zprostředkovaných nemovitostí, voucher na 1 rok pronájmu bezpečnostní schránky (v celkové hodnotě 10.200 Kč) zdarma.

24safe.cz

INNEX

Společnost INNEX působí na trhu téměř 20 let zejména v oblasti dekorativního a technického stínění interiéru a exteriéru. V posledních letech se jejich aktivity rozrostly také do oblasti nábytku a designu do interiéru či exteriéru.

Nabízí komplexní řešení pro koncového zákazníka, respektují individuální přístup. Jejich showroom můžete navštívit v ulici Přemyslovská 43 na Praze 3.

innex.cz

Los Kachlos HOME

Design koncept Los Kachlos HOME je určen pro každého s vysokými nároky na život a kvalitu bydlení. Exkluzivní prodejní galerie na hlavní třídě pražských Vinohrad sdružuje prověřené produkty z oblasti bydlení a interiérového designu.

Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě sortimentu firmy Los Kachlos, specializující se na moderní koupelny, retro koupelny a keramické dlažby a obklady, i nabídku dalších značek, které společně tvoří unikátní designový koncept. Vinohradská 41 je místo, kde osobitý přístup, umění a design vytvářejí harmonickou symbiózu.

loskachlos.cz

MARTHI

Potřebujete-li profesionální asistenci při rekonstrukci bytu, domu či kanceláří a chcete dokonale sladit výsledný interiér pak vám doporučujeme obrátit se na studio MARTHI, které nabízí komplexní služby pro design interiérů.

Majitelka paní Marta Šliperská známá pod svým pseudonymem Marthi je již řadu let velmi vyhledávaná designérka v oblasti návrhů a realizací interiérů. Proslulá je svým obrovským smyslem pro detail a schopností porozumět a splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Její tým tvoří za léta prověření řemeslníci – tapetáři, švadleny, čalouníci, zámečníci a truhláři.

marthistore.com

ENGINEERS CZ

Společnost ENGINEERS CZ s.r.o. vznikla v roce 2011 a je zaměřena na komplexní projektovou a inženýrskou přípravu staveb a realizace specializovaných konstrukcí, je nápomocna od vytváření záměru až po kolaudaci stavby.

Pro naše klienty nabízí slevu 7 % z nabídkové ceny na projekční, architektonické a inženýrské práce.

engineers-cz.info

NEODUAL

NEODUAL je individuálně laděná společnost, zaměřující se na prodej a dovoz bytového nábytku a kuchyní od špičkových italských výrobců, jako Nicoline Salotti, Tomasella Industra Mobili, Egoitaliano či Giorgiocasa.

Svým klientům jsou plně k dispozici již od samotné konzultace, výběru nábytku, přes zprostředkování platby, dovozu i montáže. Našim klientům nabízí 5 % slevu z katalogových cen.

neodual.cz

Pomáháme tam,
kde je to potřeba

unicef-logo.png (4 KB)

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve 193 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. Zajišťuje jim zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. A my chceme být u toho. Pokud můžete, pomozte také klidně ještě dnes! Děkujeme, tým Luxent

Více o organizaci