Life & style

Life & Style Blog

Jak efektivně chránit svůj domov
15. 9. 2023

Jak efektivně chránit svůj domov

Bezpečnost je neocenitelným aspektem, který se dotýká všech majitelů nemovitosti. Je třeba brát v úvahu, že dnešní svět je plný různých hrozeb a rizik, včetně vloupání a krádeží. Domov by měl být místem, kde se cítíme nejen pohodlně, ale také v bezpečí. Proto je nezbytné mít k dispozici komplexní soubor bezpečnostních opatření, která umožní efektivně chránit nejen všechny cennosti, ale především vaši rodinu a blízké. Poradíme vám, na co se zaměřit při zajištění domácí bezpečnosti, neboť způsobů je mnoho – od zabezpečovacích systémů, přes kamery až po ochranu vchodových dveří či oken.

Přečíst
Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu
7. 9. 2023

Mechové dekorace na stěnu: kombinace šetrnosti a designu

Hledáte do svého luxusního bytu neotřelou a líbivou dekoraci? Zkuste vnést do svého interiéru klidnou atmosféru lesa za pomoci mechové dekorace na stěnu. V dnešním světě, kde se ekologie stává klíčovým tématem, představují luxusní dekorace z mechu ideální kombinaci nejen estetické hodnoty, ale i ekologického rozměru. Odborníkem na slovo vzatým je u nás firma Moss4Life – ta spojila kouzlo a tradici severských krajin s moderním designem, aby přinesla do interiérů opravdu jedinečné kousky.

Přečíst
Jak na luxusní bydlení v asijském stylu
31. 8. 2023

Jak na luxusní bydlení v asijském stylu

Hledáte inspiraci na nevšední zařízení vaší exkluzivní nemovitosti? Pozvěte si domů svěží design z exotického Dálného východu. Asijský a zejména japonský styl bydlení získává stále více příznivců po celém světě. Jeho klidná atmosféra, jednoduchost a důraz na harmonii totiž vytvoří z vašeho domova útulné útočiště v dnešním uspěchaném světě. Přesvědčte se sami, že jemné tóny, přírodní materiály a všudypřítomný zen se budou vyjímat jak v exkluzivním bytě ve městě, tak v luxusní vile v oklopení přírody. Stejně tak vyčarují autentickou atmosféru v rekreační nemovitosti přímo v Asii – ty se v současné době hodí jak pro druhé bydlení u moře, tak jako výhodná investice.

Přečíst
Nevíte, kam ve Španělsku? Odhalte krásy Costa Blancy
25. 8. 2023

Nevíte, kam ve Španělsku? Odhalte krásy Costa Blancy

Vítejte na Costa Blance, líbezném kousku španělského východního pobřeží, kde na vás čeká zář slunce, azurové vody a nádherná krajina. Tato destinace láká cestovatele z celého světa k objevování jejích pokladů. Od malebných pláží, přes historická města a dobrodružství v horách až po bezstarostné chvíle u moře – Costa Blanca přináší nezapomenutelné zážitky a radost z cestování. Prozkoumejte vše, co tato nádherná destinace nabízí, a to včetně perliček z našeho portfolia luxusních nemovitostí.

Přečíst
Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován
16. 8. 2023

Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej luxusních apartmánů exkluzivně zajišťuje naše realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Přečíst