Naše služby

Zajistíme vše, co potřebujete

Od výběru adresy klidně až po výběr závěsů. Spolupracujeme přitom výhradně s těmi nejlepšími odborníky z oblasti architektury, designu, financování, právních služeb a další.

Ať už řešíte jakýkoliv realitní problém, pomůžeme vám ho vyřešit. Máte-li otázky, najdeme odpovědi. Potřebujete-li spolehlivého partnera, kterému můžete věřit, jste na správném místě.

Přehled služeb

Od roku 2008 jsme zrealizovali více než 3 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Od útulných malých bytů až po romantické zámky. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, napište nám. Rádi vám pomůžeme.

Prodej a koupě

Prodej a koupě

Kdy je nejlepší čas na prodej či nákup nemovitosti? Jak je to s rekonstrukcí před prodejem? Podle čeho vybrat dokonalý domov? Na co si dát pozor? A jak je to všechno v případě zahraniční nemovitosti?

Na tyto a jakékoliv vaše další otázky máme odpovědi. A jsme připraveni pomoci vám váš záměr také úspěšně zrealizovat.

Pronájem

Pronájem

Naší další specializací je také zprostředkování, zajištění a dlouhodobá podpora v oblasti pronájmu. Těší nás být dlouhodobým partnerem tisíců pronajímatelů už více jak 15 let.

K vaší maximální spokojenosti zajistíme celý proces od přípravy domu či bytu, přes propagaci, prohlídky zájemců, vyřízení veškeré administrativy až po přepis energií.

Developerské projekty

Developerské projekty

V úspěchu podporujeme také developery a jejich projekty. Ze všeho nejvíce nás baví ty projekty, při kterých jsme aktivně zapojeni od samotného počátku. Ať už jde o komornější projekt, nebo o velkolepou stavbu, vždy dbáme na potřeby našich klientů a spojujeme je s očekáváními developerů ke spokojenosti obou. Umíme zajistit kompletní proces od návrhu, přes financování až po tolik potřebnou propagaci, aby byl projekt skutečně úspěšným. A daří se nám to již řadu let. Podívejte se sami.

Komerční nemovitosti

Komerční nemovitosti

Svět se dnes mění rychleji než kdy předtím. Pomáháme vám přizpůsobit se jeho tempu a okolnostem. Ať už rostete, nebo hledáte úspornější řešení pro vaši firmu, pomůžeme vám.

Disponujeme pestrou nabídkou kancelářských budov, prostor pro gastronomii, skladů a stovek dalších komerčních adres, které vám budou konkurenti závidět.

Víme, že změna adresy firmy není jednoduchý proces. Proto pro vás přinášíme komplexní řešení od zajištění nájemní smlouvy až po realizaci interiérové přestavby a vybavení vašich nových prostor.

Investice

Investice

Pomůžeme vám vybrat tu nejvýhodnější investici. Ať už přemýšlíte o investici do bytu, pozemku či bytového komplexu, jsme tu pro vás. Připravíme vám na míru analýzu a vyhodnocení ekonomické stránky vaší potencionální investice.

Pouštíme se rovněž do developmentu vlastních projektů. Pro jejich financování, tedy bezpečnou investici do kvalitních prémiových nemovitostí, jsme založili neveřejný nemovitostní fond spravovaný společností Luxent Capital Funds.

Ozvěte se nám a společně najdeme zaručeně to nejlepší řešení.

Vyhledávání nemovitostí

Vyhledávání nemovitostí

Hledáte zajímavou luxusní nebo specifickou nemovitost ke koupi, ale nemáte čas denně sledovat trh s nemovitostmi? Jste na správném místě. Řekněte nám o svých plánech a my pro vás najdeme to nejlepší řešení.

Poradenství a finanční servis

Poradenství a finanční servis

Vyznáme se v současné situaci na realitním trhu. Najít to nejvýhodnější řešení vyžaduje letité zkušenosti – a ty máme. Zprostředkováváme financování nemovitostí – včetně komerčních záměrů. Spolupracujeme s individuálními investory, se všemi významnými bankami i s profesionálními finančními a hypotečními poradci. Umíme řešit také zakázky v zahraničí. Jsme tu pro vás, ať už řešíte financování rezidenčních i komerčních nemovitostí či developerských projektů.

Marketingové služby

Marketingové služby

Marketing a vhodná propagace vašeho majetku je nám více než vlastní. Věnujeme se těmto oborům totiž dlouhá léta. Disponujeme cennou databází tisíců aktivních zájemců. Máme kontakty v prestižních realitních magazínech. Pro váš byt, dům či pozemek zkrátka umíme najít zájemce. Váš kupec možná právě teď marně hledá svoji vysněnou nemovitost... Nenechme ho čekat.

Právní služby

Právní služby

Neznalost neomlouvá. Naši experti proto věnují oblasti práva mimořádnou pozornost. Dlouhodobě navíc spolupracujeme s renomovanou mezinárodní a vysoce pojištěnou advokátní kanceláří. Můžete se tak bezpečně spolehnout, že vše proběhne, jak má. Navíc v rámci dopředu sjednané provize.

Neveřejné nabídky

Neveřejné nabídky

Diskrétnost je u nás zaručena. Vážíme si důvěry našich klientů. Veškeré informace proto považujeme za diskrétní. Můžete se tak spolehnout, že se vaše nabídka dostane jen k tomu, ke komu má. Přejete-li si inzerovat neveřejně a využít některé z našich interních databází případných zájemců, stačí nám napsat. O vše se postaráme.

Relokační služby

Relokační služby

Nová adresa: Česká republika. Každému, kdo se stěhuje do naší země, pomáháme najít vysněný domov. Individuálně. Na míru. A k maximální spokojenosti. Víme, že stěhování je na celém procesu nejnáročnější. Proto mu věnujeme mimořádnou péči. Ať už se stěhujete sami, nebo s celou rodinou, společně najdeme nejlepší řešení. Zajistíme pro vás prohlídku. Ať už osobní nebo virtuální. Pomůžeme vám s hledáním vysněného domova, administrativou, překlady, nastěhováním, zabydlením se a poznávání okolí. Zkrátka se vším, co budete potřebovat.

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Prodejem to u nás nekončí. Budete-li si to přát, zajistíme pro vás také kompletní správu objektů plně optimalizovanou všem vašim potřebám. Byla by proto škoda neprobrat případná řešení po telefonu nebo nad šálkem kávy.