Developerské projekty

Podporujeme developerské projekty

Soustředíme se i na projekty komornější a exkluzivní, kdy investor uvítá naši tvůrčí spolupráci a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu.

V oblasti developerských projektů nabízíme širokou škálu služeb.

Přehled služeb

Dokážeme rozpoznat a pomoci zrealizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit.

Dlouhodobě se proto zaměřujeme na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a o okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Přípravná fáze

Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace, nabízíme...

Více o službě

Koordinace marketingu developerských projektů

Zajistíme vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských...

Více o službě

Prodejní fáze

Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji. Inzerujeme v tištěných...

Více o službě

Aktivní součinnost

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě a v otevřené spolupráci. Koordinujeme komunikaci mezi...

Více o službě

Právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu. Rezervační...

Více o službě

Prodejní tým

Na vašem projektu se bude podílet tým složený z odborníků ve svém oboru – projektový manažer, který dohlédne na plynulý chod prodeje a dodržování...

Více o službě

Přípravná fáze

Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace, nabízíme poradenství při nákupu činžovních domů a pozemků určených k zástavbě a při postupu jejich zhodnocení.

Na základě zkušeností našich makléřů ve spolupráci s designery spoluvytváříme nejvhodnější dispozice bytů, konzultujeme rozvržení mixu bytů a pomáháme i při výběru standardů.

 • Pomůžeme zajistit projektovou dokumentaci, ÚR a stavební povolení
 • Připravíme analýzu trhu a doporučíme ceny a strategii prodeje

Nabízíme služby od začátku do konce. Developerům pomáháme položit pevné základy obchodního úspěchu i klientské spokojenosti.

Koordinace marketingu developerských projektů

Zajistíme vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských projektů a měl svoji vlastní jedinečnou identitu. Pečlivě připravíme webové stránky i fotorealistické vizualizace na míru a postaráme se o zhotovení katalogových listů i všech potřebných materiálů směřujících k prodeji nemovitosti. Nápomocni vám můžeme být rovněž při vytváření vzorového bytu i případného „homestagingu“.

Se spoluprací na developerských projektech máme mnoho zkušeností a v tom, co děláme jsme úspěšní. Realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci referencí.

Prodejní fáze

Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji. Inzerujeme v tištěných i elektronických médiích, na všech realitních serverech, na akcích a mezi VIP klienty. Pracujeme s živou realitní databází a díky tomu oslovujeme zahraniční zájemce o bydlení v developerských projektech. V PR, digitálním marketingu a na sociálních sítích jsme jako doma.

Poskytujeme špičkové prezentace developerského projektu. Vždy průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu a hledáme postupy, vedoucí ke zkvalitnění prodeje bytů.

Aktivní součinnost

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě a v otevřené spolupráci. Koordinujeme komunikaci mezi developerem a zájemci o byty v projektu a podporujeme klienty v rozhodování o koupi.

 • Zajišťujeme prohlídky bytů developerského projektu
 • Zajišťujeme doplňkové realitní služby – konzultace s designéry a architekty, poradenství při zařizování interiérů apod.
 • Nabízíme pomoc s financováním

Jsme schopní zajistit i následné služby novým majitelům, jako je správu domu apod.

Právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu.

 • Rezervační smlouvy
 • Budoucí kupní smlouvy
 • Kupní smlouvy
 • Advokátní úschovy
 • Prohlášení vlastníka
 • Zakládání SVJ a další

Vedeme veškerá jednání s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv, jednáme s katastrem nemovitostí a zajistíme podání všech listin.

Prodejní tým

Na vašem projektu se bude podílet tým složený z odborníků ve svém oboru – projektový manažer, který dohlédne na plynulý chod prodeje a dodržování prodejního plánu, prodejce, věnující se především klientům a marketingová manažerka, která se postará o propagaci developerského projektu i následný reporting.

 

Chcete se dozvědět více o tom, jak to u nás chodí?
Přečtěte si rozhovor s projektovou manažerkou Šárkou Tichou.

Podporujeme individuální koncept projektu a vstřícnou prodejní strategii zajišťující maximální investiční výnos a zhodnocení. To se nám ve spolupráci s našimi partnery a developery daří.

Podívejte se, na jakých projektech aktuálně pracujeme a v případě zájmu o konzultaci či spolupráci nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou navštívit.

Reference

Stavíme na dobrých vztazích

VLADIMÍR ZAPLETAL SPOLEČNOST BYDLENÍ KASÁRNA S.R.O. PROJEKT DOMY KLECANY

Jako developerská společnost máme zkušenosti s komerčními i rezidenčními nemovitostmi v Čechách a na Moravě. S Luxentem jsme právě realizovali prodej 23 bytových jednotek ve dvanácti rodinných domech v Klecanech, Praha východ. Luxent jsme oslovili už po zahájení prodeje projektu. Luxent nám byl doporučen jedním z našich dodavatelských partnerů. Luxent nám poskytl poradenství v moderním marketingu, kterým projekt dobře nabídli a zatraktivnit. Spolupráci jsme se otevřeli i v oblasti konceptu standardů. Luxent věnoval zacílenou pozornost nejen kvalifikovanému, intenzivnímu marketingu, ale samozřejmě i prodeji, což rychle neslo své ovoce. Projekt byl viditelný v on-line inzercích, v odborném tisku nebo celé léto minulého roku také na bigboardu na hlavním tahu ve směru z Prahy 8 na Zdiby a Klecany. Makléřku jsme si sami vybrali. Pracovala na prodeji intenzivně, k naší spokojenosti a s citem pro potřeby developera i klientů. Celý projekt, kromě jedné jednotky, která zůstala v naší režii, Luxent vyprodal během několika měsíců, ještě před dokončením. Dostávali jsme pravidelně týdenní reporty a kdykoliv jsme potřebovali, expertka Luxentu se účastnila našich jednání a důležitých schůzek. Obchodní činnost v rámci projektu jsme si prozatím vždy zajištovali sami. Nevím, zda se k tomu modelu vrátíme, nicméně v případě Domů Klecany jsme našli realitního partnera, který nám ušetřil hodně času a energie a se kterým jsme projekt úspěšně rozprodali.

GEORGI KIKNAVELIDZE, PROKURISTA SPOLEČNOSTÍ PECHLÁTOVA 50 DEVELOPMENT, VIVA CUBA, SANTO

Luxent je naším dlouholetým partnerem. Naše společnost se věnuje rezidenčním i komerčním nemovitostem, které si ale pečlivě vybíráme. Naší prioritou není kvantita ale kvalita, a proto se pouštíme do projektů, které jsou výjimečné a odlišují se od většiny. Proto si vybíráme partnery, kteří uvažují podobně a mají cit pro výjimečné projekty. Máme za sebou výstavbu více než 50-ti rodinných domů, rekonstrukce historických budov, hotelu i výstavbu bytů v bytových domech. S Luxentem jsme zahájili spolupráci před lety při prodeji našich rodinných domů na Praze západ. Na základě úspěšné a pohodové zprostředkovatelské činnosti této kanceláře jsme se domluvili na širší součinnosti i v rámci našeho dalšího developmentu. Připravovali jsme tehdy projekt ubytovacího zařízení v Tuchoměřicích a specialisté Luxentu dokázali odhadnout, že lokalita má vyšší potenciál a stačí vymyslet jen jiný nosný koncept. Nakonec vyrostly v Tuchoměřicích namísto původního plánu designové byty, které potěšili zájemce o bydlení i nás, investory, protože odvážně nastavenou cenovou hladinu se podařilo skutečně zrealizovat.
V současné době pro nás Luxent prodává komorní projekt ve výstavbě na Praze 6 a opět přispěl k re-designu. Paralelně připravujeme luxusní rezidenční projekt v industriálním designu – Garden Lofts – na Praze 5. Vzhledem k výjimečnosti projektu co do designu i využití rozhlehlých zahrad se přínos Luxentu ukazuje ještě zřetelněji. Pracují se špičkovými architekty a designery, rozumějí trhu, mají potřebná data a fakta a umí je prakticky využít. Účastní se dlouhodobě přípravné fáze projektu a pružně odpovídají na naše vyvíjející se potřeby. Chceme-li uspokojit nároky trhu a dobře prodat, musíme tvořit nemovitosti odpovídající potřebám 21. století – moderní, technologicky chytré a neotřelé, které zaujmou svou nevšedností. V Luxentu k tomu získáváme cenné rady, při následném prodeji klíčové. Využíváme kompletní poradenství ke konceptu, vizualizacím, půdorysům bytů i standardům. Spolupracujeme na koordinaci klientských změn. Luxent nám zajišťuje kompletní právní servis, do nějž spadá příprava vzorových smluv i prohlášení vlastníka a samozřejmě související trpělivá práce s kupujícími. Spoléháme se plně na odbornost a vysoké nasazení zkušených makléřů a dostáváme podrobný, i neformální, reporting a cenný feedback trhu. Každému projektu se věnuje vždy jen jeden makléř či makléřka, kteří projekt do detailu znají. Dobře prodat je samostatné umění, které respektujeme. Díky Luxentu máme míň starostí. Navzájem si rozumíme a v dlouhodobém a osvědčeném partnerství nacházíme oboustranně výhodnou spolupráci i osobní spokojenost.

HELENA DVOŘÁKOVÁ, JEDNATELKA ZOONA S.R.O. VILY BŘEZOVÝ HÁJ, PŘEDBOJ, PRAHA VÝCHOD

Na poli developerských aktivit nejsme nováčkem. Máme za sebou řadu pozemkových projektů i výstavbu domů a bytů. S Luxentem jsme se seznámili na základě jejich práce na přípravách projektu jiného developera. Zaujalo mě, jak velký přínos může realitní kancelář mít ještě před zahájením výstavby. Oslovila jsem projektovou manažerku Luxentu ing. Šárku Tichou a navrhla spolupráci na jednom z našich rozpracovaných projektů rodinných domů na Praze východ. Majitel Luxentu pan Kasarda mi umožnil vybrat si svůj tým, což jsem ocenila. Řešili jsme se v tu dobu otázku, jak náš projekt přesně uchopit a úspěšně nabídnout. Nějakou chvíli jsme vzájemně ladili své představy a následné výsledky rozhodně plní má očekávání. Luxent pomohl k novému ladění projektu, doporučili špičkové studio architektů a tzv. za pochodu nám pomohli celý projekt posunout do jiné úrovně, což okamžitě zaregistroval trh. Jsme si vědomi, že umění stavět jde ruku v ruce s uměním dobře naši práci prodat.
Vidím, že v Luxentu mají letité zkušenosti, které v projektech úročí. Vedle spolupráce na formování produktu připravili účinný marketingový plán, do kterého patří i krásné webové stránky a mohutná propagace projektu v on-line inzercích, tištěných mediích jako jsou Forbes, Idnes, E15, ESTATE a další i v nejrůznějších on-line PR článcích. Náš projekt je rozhodně vidět. Jsme ve spojení na denní bázi. Konzultuji s projektovou manažerkou, s odbornou asistentkou i s makléřkou projektu, která se klientům věnuje 7 dní v týdnu. Během krátké doby máme prodanou polovinu domů ve vyšší cenové hladině.
Mohla bych tedy pragmaticky shrnout, že Luxent udělal velký kus práce za mne, a to je pravda. Nepotřebuji totiž tým lidí na prodej, marketing, tvorbu www, focení, prezentace a vše další, na cestování s klienty za nemovitostmi, ani právní kancelář … ale musí zaznít i to, že spolupráce mi dělá radost a klienti – budoucí majitelé domů – jsou spokojení, což je to co mne baví !

RICHARD PECH, JEDNATEL SPOLEČNOST AFW S.R.O. HORSKÝ PROJEKT APARTMÁNY ALBEŘICE, HORNÍ MARŠOV, KRKONOŠE

S realitní kanceláří Luxent spolupracuji řadu let. Zrealizovali jsme společně úspěšné pražské rezidenční projekty a teď připravujeme třetí – luxusní apartmány v Krkonoších. První z projektů jsme stavěli na okraji Kampy na Praze 1, ve Všehrdově ulici. Do té doby jsme jako rodinná firma pracovali spíše na komerčních nemovitostech a neměli s nabídkou nemovitostí pro bydlení mnoho zkušeností, takže Luxent byl pro nás důležitým realitním partnerem. A projekt se vydařil. Na základě společných úspěchů jsem proto v naší spolupráci pokračoval i v dalším rezidenčním projektu, který byl opět úspěšný – jak obchodně, tak i z hlediska spokojenosti našich klientů. Oba luxusní projekty byly rozprodány velice dobře před jejich dokončením a získaly v soutěži Projekt roku Cenu odborné veřejnosti a Cenu architektů. V obou případech se jednalo o kompletní rekonstrukci činžovních domů, jejímž výsledkem mělo být vytvoření luxusních bytů pro náročnější. Realitní specialisté Luxentu mají dlouholeté zkušenosti a dokážou vnést do projektu vedle své odbornosti i originalitu a vtisknout mu jedinečnost, která rozhoduje o jeho nadstandardním úspěchu.
Specialisté Luxentu s námi jsou v týmu už v přípravné fázi projektu. Tento model se nám osvědčil a pokračujeme v něm. Pomáhají s formulací konceptu a podoby domu i bytů. Doporučí jejich mix, konzultují půdorysy i standardy i správné nastavení cen. Tím pokládáme dobré základy, na kterých pak stojí profesionální marketing a prodej. Nakonec jsme vždy realizovali zajímavější ekonomický přínos, než jaký jsme na začátku očekávali. V tom vnímám velkou přidanou hodnotu, kterou jako developer samozřejmě vítám. V Luxentu jsou k našim potřebám vstřícní, respektují náš záměr a pomáhají nám ho naplnit. Sledují trendy a mají propracované marketingové a obchodní nástroje a dovednosti, které my – jako stavitelé – nepotřebujeme a nerozvíjíme. Jednoduše nám pomáhají zrealizovat plně potenciál projektu. Získávám odbornost, poradenství, citlivou a cílenou práci se zájemci o naše nemovitosti – a v neposlední řadě spolehlivé partnerství, které mi umožňuje soustředit se plně na svou práci = čistý development.

Vybrané realizace

Stojí za námi více než 3 000 prodejů a pronájmů