Objevte svět "tam venku"

Zahraniční
nemovitosti

Od luxusních plážových vil a elegantních bytů ve městech až po rozlehlé venkovské statky a exotické ostrovní útočiště. Pečlivě vybrané nemovitosti v zahraničí uspokojí různorodé vkusy a preference.

Hledáte-li dokonalý únik do světa plného slunce a nekonečných možností, naše nabídka zahraničních nemovitostí vám otevírá dveře do exotických destinací po celém světě. Od azurových pobřeží Středomoří až po tropické ráje Asie, každá země má svůj jedinečný kouzlo a nabízí svým obyvatelům neopakovatelný životní styl.

Naše nabídka nemovitostí zahrnuje překrásné pláže Španělska, kde můžete prozkoumávat historická města a užívat si relaxaci pod španělským sluncem. Chorvatsko vám pak nabízí kombinaci malebných pobřežních vesniček a křišťálově čistého moře, ideální pro milovníky námořního života.

Pokud toužíte po exkluzivním luxusu, nechte se okouzlit Spojenými Arabskými Emiráty, kde se střetává tradiční kultura s moderním životním stylem. Mauricius s jeho bílými písečnými plážemi a azurovým mořem pak představuje ideální únik do tropického ráje.

Mallorca, Tenerife a Costa Rica lákají svým bohatým přírodním prostředím a aktivitami pro všechny dobrodružné duchy. Indonésie a Thajsko zase nabízejí směs exotiky, kultury a nádherných pláží, které zaručeně očarují každého.

Kapverdy, Slovensko a Rakousko pak lákají ty, kteří touží po odlišném životním stylu a zároveň chtějí zůstat v blízkosti Evropy.

Ať už hledáte druhý domov na slunné pláži, romantickou vile ve vinicích nebo moderní byt v srdci města, naše nabídka zahraničních nemovitostí splní vaše sny o životě v zahraničí. Podívejte se na naši širokou nabídku a najděte svůj kousek ráje na zemi. Nově máme v nabídce také nemovitosti v Ománu, ty nejhezčí reality na Bílém Pobřeží Španělska, které znáte jako Costa Blanca. Můžete si také prohlédnout slunné nemovitosti v oblasti Costa Del Sol ve Španělsku.